Dyskusje o książce Pożegnanie z bronią

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
48 tyg. temu
Warte przeczytania książki obyczajowe
Jeśli obyczajowe, to polecę: Ja wam pokażę! Katarzyny Grocholi, Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem Alex Sand, albo Powrót do starego domu Ilony Gołębiewskiej :)
2 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
72026
6 lata temu
Szukam książek, takich jak
Dzięki ;) Ja szczerze powiedziawszy z punktu 4 kojarzę jedynie film na podstawie "Wyspy Tajemnic", ale stwierdziłam, że "Mag" pasuje do ogólnego opisu. Kompetentna to na ogół ja też się nie czuję, czy może raczej jak nawet jestem kompetentna aby coś polecić, to zawsze robię to niepewnie (czy na pewno ta książka się nada? uda mi się i trafię w gust tej osoby czy nie?). Teraz...
1981
7 lata temu
W weekend czytamy...
 Anielska Anielska  Ten jeden dzień Ten jeden dzień I  Piękne istoty Piękne istoty
8 lata temu
Książki historyczne
Ja akurat osobiście książek Philippy Gregory nie polecam... Jeśli interesuje Cię XX wiek, to zachęcałabym do przeczytania: S.S. Montefiore - "Stalin. Młode lata despoty" oraz "Stalin. Dwór czerwonego cara" W. Szpilman - "Pianista" Z. Nałkowska - "Medaliony" S. Piasecki - "Zapiski oficera Armii Czerwonej"
8 lata temu
Pokazuje 6 z 12