Z Życia Celtów

Okładka książki Z Życia Celtów Charlotte von Troeltsch
Okładka książki Z Życia Celtów
Charlotte von Troeltsch Wydawnictwo: Lulu.com biografia, autobiografia, pamiętnik
Aus dem Leben der Kelten
Lulu.com
2022-06-17
2022-06-17
niemiecki

Cóż tutaj mam napisać o książce "Z Życia Celtów" aby oddać moje odczucia, gdy ją czytałem. Książka jest przepiękną historią plemienia Celtyckiego, które było prowadzone przez Światło i w późniejszym czasie wywarło wpływ na inne plemiona Celtyckie i nie tylko na nie.

Książka ujmuje, wzrusza i nie raz powoduje zawilgocenie oczu. Ależ to byli wspaniali ludzie dla których całe życie było służbą Ojcu Przedwiecznemu. Prowadzenie, jakim byli pobłogosławieni, było niezwykłe, a objawiało się poprzez wizje i przekazy istot świetlistych i wyższych.

My ludzie żyjący już w ostatnim okresie Sądu Ostatecznego możemy brać przykład z takich historii, a także zwiększyć swoją tęsknotę do Światła oraz swoje dążenie do bycia człowiekiem milszym Bogu i Jego prawom.

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich poważnie poszukujących!

Z moich źródeł wynika, że tę książkę spisały: Charlotte von Troeltsch oraz Suzanne Schwartzkoff. Były to kobiety z bliskiego otoczenia Abd-ru-shina autora "Przesłania Graala - W Świetle Prawdy". Treść książki została, jak rozumiem, otrzymana dzięki duchowym wglądom.

Książka opisuje dzieje pewnego plemienia celtyckiego. Poprzez duchowe prowadzenie, które otrzymał książę plemienia, owo plemię stało się najbardziej rozwiniętym duchowo spośród wszystkich celtyckich plemion. Jak zawsze przy czytaniu tego typu książek, towarzyszyło mi poruszenie wewnętrzne. Wiele wydarzeń wzrusza, a sam finał, a więc zakończenie, pokazuje jak wielka była wiara owego plemienia - wiara w Jedynego Boga, którą z przekonaniem wyznawali.

Polecam tę książkę każdemu, kto czytał "Przesłanie Graala" Abd-ru-shina. Bardzo doceniam talent autorek, które nie tylko tu, pokazały, jak można w piękny i wzruszający sposób pokazać historie czasów minionych. Wspaniała lektura.

Dodaj cytat z książki Z Życia Celtów