Tajemnica Idealnej Linii - Czyli jak zacząć tatuować i nie zwariować?

Okładka książki Tajemnica Idealnej Linii - Czyli jak zacząć tatuować i nie zwariować? InkMasters
InkMasters Wydawnictwo: InkMasters . poradniki
52 str. 52 min.
poradniki
InkMasters .
2022-01-15
2022-01-15
52 min.
jak zacząć tatuować tatuowanie dla początkujących kompendium tatuowania historia tatuażu fundamenty tatuatorskie tatuowanie w praktyce

"Tajemnica Idealnej Linii" to mój pierwszy e-book, który kiedykolwiek zakupiłam. Nie żebym uważała, że produkty elektroniczne to strata pieniędzy. Zwyczajnie żaden oferowany na rynku e-book nie był mi potrzebny.
Jedną z zasad, którymi kieruję się w życiu jest to, żeby nie marnotrawić pieniędzy na coś, co nie jest mi niezbędne.
Jednak, tak się złożyło, że od 18 roku życia, kolokwialnie mówiąc, lubię być dziarana. Uwielbiam cały proces tatuowania, dźwięk maszynki, ból którzy towarzyszy wbijaniu igły pod skórę... <3
Myślę, że obecnie tatuaże stanowią około 50% powierzchni mojej skóry, a to jeszcze nie koniec :) no cóż.. YOLO. Najwyżej będę tego żałować na starość i zamiast przeznaczać pieniądze z emerytury na Rydzyka, to będę dorabiać gabinety medycyny estetycznej.

W każdym razie, tatuaże to jedna z rzeczy, która mnie niesamowicie fascynuje. Z tego powodu, stwierdziłam że może czas sprawdzić jak to wygląda od drugiej strony. Czyli od strony tatuatora. W końcu Paderewski powiedział, że sukces to 5% talentu, 5% szczęścia i 90% ciężkiej pracy. A jako, że z talentem to tak u mnie trochę nieciekawie, to pozostała ciężka praca.

Mimo tego, że w salonach tatuażu spędziłam długie godziny, to kiedy sama zapragnęłam spróbować dziarania, uświadomiłam sobie, że jestem zielona jak te UFO, co podobno według niektórych istnieje :)

Szukałam wiedzy na ten temat wszędzie gdzie się da, lecz miałam wrażenie, że dalej to nie jest to, co bym chciała przeczytać.
I nie wiem jakim cudem, ale trafiłam na tego e-booka. Po spisie treści wywnioskowałam, że znajdę tam, to czego szukam. Niby super, ale trochę sknera ze mnie i mimo tego, że cena nie jest jakoś strasznie wygórowana, to długo się wahałam czy się zdecydować na zakup. Nie pomagał też fakt, że na rynku nie ma niczego podobnego, więc nawet nie miałam w czym wybierać.
Jednak, w końcu się skusiłam i z cholerę nie żałuję. Dzięki niemu dowiedziałam się wszystkiego czego potrzebuje, aby zacząć tatuować.
Prosto, rzeczowo, bez zbędnego przedłużania - czyli tak jak lubię.
Aktualnie idzie do mnie zestaw do tatuowania i od przyszłego tygodnia ostro się biorę. :)

Jednak, tak się złożyło, że od 18 roku życia,...

Wprowadza w świat tatuażu i krok po kroku rozjaśnia nam proces tatuowania. Napisana prostym i przystępnym językiem. Godna polecenia pozycja.

Dodaj cytat z książki Tajemnica Idealnej Linii - Czyli jak zacząć tatuować i nie zwariować?