Historia zwyczajna Kropelki kota niezwykłego

bajki
Sorus
2021-07-01
2021-07-01
bajeczki bajka Bajki dla dzieci bajki o zwierzętach dla dzieci dziecięce język angielski literatura dziecięca po angielsku zwierzęta

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Każdy kto pozna tę historię nie będzie ukrywał wzruszenia. To opowieść, która kończy się dobrze, ale tak nie zawsze jest w prawdziwym życiu. Dużo zwierzaków jest tam, gdzie brakuje ciepła i jedzenia. Autorka stworzyła opowieść, która niesie ze sobą wiele przesłań. Zazdrość nie jest dobrym rozwiązaniem, a myśleć nie należy tylko o sobie, ale i o innych. A co najważniejsze, zawsze trzeba być sobą i nigdy się nie poddawać! 😊

Kropelka to kotek, który od najmłodszych chwil swojego życia nie ma lekko. Traci rodzinę i dach nad głową. Trafia tam, gdzie jedynym przyjacielem okazuje się pies Julka. Oboje są dla siebie wsparciem, którego nie dostają od właścicieli. Jakie przygody spotkają Kropelkę i Julkę? Kogo za płotem spotka kotek? Czy Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami pomoże zwierzakom?

Bardzo zachęcam do poznania tej krótkiej, ale bardzo treściwej dwujęzycznej książki. Choć jest przeznaczona dla dzieci idealnie nada się też dla dorosłych, którzy mogą podszkolić angielski. Autorka ilustracji Natalia Berlik genialnie oddala treść książki. Zobaczcie sami przedsmak na zdjęciach!

Grudzień to idealny czas na tę książkę, a przy okazji tej recenzji to idealna chwila na wspomnienie o pomaganiu zwierzakom. Bo grudzień to czas okazywania miłości ludziom. Ale czy pamiętamy też o zwierzętach? 🎄🐈🐕

Dodaj cytat z książki Historia zwyczajna Kropelki kota niezwykłego