Pomiędzy scenami

Wydawnictwo Nieznani
2021-06-04
2021-06-04
9788366832015
poezja poezja miłosna poezja współczesna poezja polska sztuka miłość pierwsza miłość uczucia emocje smutek żal samoakceptacja rozstanie związek

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Ach ta miłość, gdyby wybrać drogę rozsądku, a nie serca, to bólu po jej stracie wcale byśmy nie udczuli, ale także stracilibyśmy chwile, które teraz są pięknymi, lecz bolesnymi wspomnieniami ukochanej osoby, która odeszła z naszego życia. A my teraz wypluwamy sobie żyły, by tylko o niej nie myśleć, by nie poświęcać jej ani kawałka naszych myśli, lecz na próżno. Każda...

Książka przesiąknięta subtelnością, czułością, a przede wszystkim miłością bezgraniczną. Miłością, która jest delikatna i naiwna.

Tomik Więcej Sztuki ukazuje ten sam styl, który możemy czytać na jej profilu instagramowym. Jednak to zaledwie część tego, co ukazała w „Pomiędzy scenami”.

Jeśli znasz warsztat pisarski Haliny Poświatowskiej i Wisławy Szymborskiej – musisz też...

• W prywatnej biblioteczce
  • Przeczytane w 2021

Dodaj cytat z książki Pomiędzy scenami