Instrukcja obsługi projektu

Instrukcja obsługi projektu
Helion
2021-03-23
2021-03-23
zarządzanie projektami projekt project management

Zajmuję się zarządzaniem projektami. Po książkę sięgam okazyjnie. Na przykład przy budowaniu Karty Projektu. Wtedy autor pomaga mi sprawdzić czy czegoś istotnego nie pominąłem przy jej przygotowaniu.

Książka jest dobrą esensją istniejących metodyk i dobrych praktyk zarządzania projektami. Może być świetną mapą i drogowskazem do innych źródeł jeśli chcemy konkretny temat rozszerzyć / zgłębić.
Zdecydowanie polecam!
Damian

Dodaj cytat z książki Instrukcja obsługi projektu