Podejrzane sekrety #5

Okładka książki Podejrzane sekrety #5
Wakou Honna Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Podejrzane sekrety (tom 5) komiksy
komiksy
Podejrzane sekrety (tom 5)
Nozoki Ana
Studio JG
2021-03-20
2021-03-20
Sara Manasterska
komedia romans harem ecchi erotyk seinen manga

1956

Tak cos mi sie wydawalo, ze zwiazek Tatsuhiko byl zbyt idealny. A tu takie sekrety Yuri wyszly na jaw.... w sumie bylo to troche do przewidzenia ^.^ Nie dziwie mu sie, ze tak postapil i to zakonczyl. Ciekawe czy uda im sie stworzyc dobra pare z Emiru ;)

A któż by się spodziewał, że ta cycata taka rozpustna? W sumie główny bohater powinien powiedzieć: "łatwo przyszło, łatwo poszło".

Dodaj cytat z książki Podejrzane sekrety #5