Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 8

Okładka książki Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 8
Jim Davis Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Garfield. Tłusty koci trójpak (tom 8) komiksy
komiksy
Garfield. Tłusty koci trójpak (tom 8)
Garfield. Fat Cat 3-Pack. Vol. 8
Egmont Polska
2021-01-20
2021-01-20
9788328198302
Piotr W. Cholewa

Na półkach: , , , ,

ZWIERCIADŁO NASZYCH CECH

Długo kazał na siebie czekać ten tom „Garfielda”, oj długo. Po 10 miesiącach, jakie minęły od wydania ostatniego „Tłustego kociego trójpaka”, zacząłem obawiać się, że kolejne przygody mojego ulubionego kota już nie trafią w moje ręce, ale nie traciłem wiary w Egmont i oto w końcu jest. I jak zawsze jest rewelacyjnie, a całość bawi, uczy, drażni nasze sumienie i wytyka nam błędy, nie pozwalając się ani na moment oderwać od lektury.

Jest gruby, jest leniwy, kocha jeść, nienawidzi listonoszy i powraca by śmieszyć. By gnębić swojego właściciela, walczyć z dietami i dogryzać psu. Gotowi mu w tym towarzyszyć?

ZWIERCIADŁO NASZYCH CECH

Garfielda przedstawiać nie trzeba - kolejna porcja (jak przystało na bohatera - potrójna) kociego humoru, mimo że wciąż krąży wokół znajomych tematów: obżarstwa i lenistwa Garfielda, głupoty Odiego czy nieudacznictwa Jona dostarcza znakomitej czytelniczej rozrywki. Kolorowa, świetnie wydana przez Egmont całość ze znakomitym przekładem Piotra W. Cholewy z pewnością może stanowić ozdobę każdej półki fanów komiksu prasowego i nie tylko.

Na półkach: , , , ,

Jak zwykle genialny! Rozbawia do łez. Z niecierpliwością czekam na tom 9.

Jak zwykle genialny! Rozbawia do łez. Z niecierpliwością czekam na tom 9.

1973

Mistrzostwo mistrzostw 🤣