Mother Teresa

Okładka książki Mother Teresa
Maria Isabel Sanchez Vegara Wydawnictwo: Frances Lincoln Publishers Seria: Little People, BIG DREAMS literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2018-08-02
32 min.
angielski

więcej Więcej

To historia nieporównywalna z innymi z przedstawianymi w tej serii. Mamy tu ogromne poświęcenie i miłość do tych, którzy najbardziej jej potrzebują. Mamy tu realną pomoc i życie, które Matka Teresa ofiarowała całkowicie innym. Nawet ilustracje mi się podobają. Mają w sobie słodycz i ciepło matki. Cieszę się, że postanowiono napisać książkę dla dzieci o Matce Teresie.
7/10

• Dzieciakowo