Japoński w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka

Linda Czernichowska-Kramarz Wydawnictwo: Edgard inne
Edgard
japoński język japoński nauka języków
inne
2020-05-12
japoński język japoński nauka języków

Zaczęłam naukę języka japońskiego z tą książką. Jestem zadowolona, bo lubię uczyc się z obrazków.

wow, nie wiedziałem, że książka językowa może być tak ciekawa! Super!

Znakomity wybór dla każdego chcącego pomóc sobie w zapamiętywaniu japońskich słówek. Świetnie dobrany, przystępnie opracowany materiał, dzięki któremu aż chce się uczyć! Pozostaje pogratulować i czekać na dalszą porcję.

dobrze wydana, przejrzysta, przydatna pomoc w nauce. POLECAM!

Książka idealna do nauki japońskiego! Zdecydowanie polecam. :)

Super! Polecam, świetna książka do nauki :)

Fajny materiał do nauki języka, zdecydowanie przyspiesza przyswajanie wiedzy w nowym języku. Polecam!

Właśnie takiej książki mi brakowało! Dużo łatwiej przyswajać słownictwo. Mam nadzieje że Autorka wyda kolejne publikacje!

Książka jest na prawdę super, polecam każdemu kto chciałby nauczyć się lub podszlifować swój japoński ale i również osobą planującym podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Bardzo przystępny słownik dla osób zaczynających przygodę z językiem i kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni. Zawarte w nim ilustracje i rozmówki zdecydowanie ułatwiają zapamiętywanie słów. Polecam🙂

• Języki obce
  • Japonia