Wachlarz osobisty

2020-04-24
2020-04-24
poezja

Czemu gdy mam wszystko
Tak naprawdę nie mam nic"

Człowiek to jednak jest dziwny. Dąży do wielu rzeczy, bo uważa, że dadzą mu szczęście. A kiedy już to osiągnie, stwierdza, że szczęście da mu coś innego.
Cieszę się, że potrafię doceniać krótkie chwilę szczęścia, małe momenty, które warto zapamiętać. Nie zawsze tak było, ale to kwestia głowy. Tam jest wszystko i to wszystko trzeba sobie czasem poukładać.

Zbiór wierszy Piotra trafił do mnie dzięki Kasi, która organizowała konkurs.
Niby zwykłe, a jednak mają w sobie coś, że wracam do nich.
Jedne podobające się mniej, inne znacznie bardziej. Wszystkie z przesłaniem... Prowadzące od emocji do emocji.
Dobra robota!

Czemu gdy mam wszystko
Tak naprawdę nie mam nic"

Jak każdy wie wspieram Polskich pisarzy i jestem z tego powodu bardzo dumna
Moja strona objęła patronat medialny nad tomikiem wierszy z ,których jestem bardzo zadowolona
Autor wyraził siebie w 100%
Siłą oraz odwagą.!
Popieram całym sercem
Jestem bardzo zadowolona ,że to właśnie moja strona objęła patronatem medialnym
Po mimo swojego wieku autor ma już na kocie książkę i kibicuje mu z całych sił,żeby każdy miał tyle pasji co autor tomiku
Wiersze czytałam od zawsze ,teraz trochę mniej ale czytałam sama, również pisałam wszystko co mogę wam powiedzieć to zapraszam wszystkich serdecznie na stronę młodego autora aby przeczytać jego prace ♥️
Nie bądźmy obojętni dla ludzi z pasją ♥️
Autor sam wydał tomik z czego również jestem na duże tak

każdy z nas potrzebuje skrzydeł by latać ♥️

Jak każdy wie wspieram Polskich pisarzy i jestem z tego powodu bardzo dumna
Autor wyraził siebie w 100%
Siłą oraz odwagą.!
Popieram całym sercem
Jestem bardzo zadowolona ,że to właśnie moja strona objęła patronatem medialnym
Po mimo swojego wieku autor ma już na kocie książkę...

Bardzo rzadko sięgam po poezję, ale widocznie muszę zacząć to robić częściej. Tomik "Wachlarz osobisty" jest zbiorem dzieł o różnorodnej tematyce, które łączy jednak jedno - bezwzględna szczerość. Taka szczerość, która momentami wydaje się aż nazbyt brutalna, ale wcale taka nie jest.
Wiele z nich mnie zaciekawiło, niektóre zaintrygowały, a przy paru pomyślałam: "Mam identycznie!". Wiersze wiele mówią o samym autorze, ale również o czytelniku. "Wachlarz osobisty" to w rzeczywistości cały wachlarz emocji, które targały mną podczas czytania tomiku. Niech Was nie zwiedzie ta godzina, którą lubimyczytać wpisało jako czas potrzebny na przeczytanie. Jeśli chcecie wyłącznie odhaczyć tę pozycję - okej, własnie tyle potrzebujecie. Jeśli chcecie zastanowić się nad każdym wierszem i poczuć jego głębszy sens, potrzebujecie przynajmniej dwa razy więcej czasu.
Autor jest bardzo obiecujący i trzymam za niego kciuki, a tomik wierszy polecam zarówno tym, którzy często sięgają po poezję, jak i tym, którzy sięgają po nią nieco rzadziej.

Dziś przychodzę do was z najnowszym patronatem który został wydany!
____
"Wachlarz osobisty" to zbiór wierszy młodego autora. Chodź pewnie teraz przed oczami ukazuje się szkoła i wklepywanie na pamięć, no nie w tym przypadku kochani.
Kilka poważnych, mądrych słów a innym powód do uśmiechu. Dumnie patronuje i będę wam polecać, tomik który was nie zrazi do tego typu literatury, ba nie znudzi na pewno!
Jestem osobą która może nie unika, ale zdecydowanie nie czyta często wierszy. Trochę teraz mam chrapkę na wiecej ajj 🤭
W ostatnim wierszu pt. "Znów wstanie słońce" poczułam siebie, a ty z jakim się utożsamiasz?
Mimo że moja opinia do długich nie należy, jeszcze bardziej streszcze używając jednego słowa...WARTO 🤘
Ps. "Klawisz enter" to mistrz mistrzów, praskłam śmiechem!

Dziś przychodzę do was z najnowszym patronatem który został wydany!
____

Kiedy otrzymałam propozycję Patronowania tomikowi wierszy "Wachlarz Osobisty" i autor przesłał mi dwa wiersze do przeczytania jako swoisty smaczek poczułam się zachęcona i zaintrygowana.

Debiutancki zbiór wierszy młodego poety wzbudził we mnie przeróżne emocje, podzielony jest na kilka rozdziałów, każdy z nich jest napisany w innej różnorodnej tonacji.
Tomik wydany jest w minimalistyczny sposób, oszczędnie, skromnie, ale bardzo ciekawie.
Z pewnością jeszcze nie raz wrócę do niego i odnajdę zupełnie inne znaczenie.

Najbardziej urzekł mnie wiersz "Dla rodziców", a rozbawił mnie "Błąd 404"

Zrobiłem literówkę
W słowie łzy
Zamieniłem litery
I jestem zły

Gorąco polecam wam przeczytanie tego fantastycznego tomiku. Piotrze powodzenia.

Tomik wydany jest w...

Interesująca różnorodność tematu, form poetyckich, przy pomocy niewielkiej liczby słów właściwie zestawionych można tak wiele powiedzieć, a czytelnik może interpretować tekst tak jak chce.
Po prostu fajnie się to czyta.

Po prostu fajnie się to czyta.

Polecam wszystkim ;)!

Polecam wszystkim ;)!

Dla mnie genialne. Mam wielką nadzieję, że autor odniesie sukces. Bardzo polecam przeczytać wszystkim, którzy kochają poezję, ale też tym co dopiero zaczynają ją czytać.
Proponuje przeczytać tomik kilka razy.
Powracać do niego i odkrywać ponownie.

Proponuje przeczytać tomik kilka razy.
Powracać do niego i odkrywać ponownie.

Nie lubię poezji, ale te wiersze tego autora są dobre.

Nie lubię poezji, ale te wiersze tego autora są dobre.

• Przeczytane 2020
  • PATRONAT MEDIALNY