Kup teraz - 10 ofert w cenie od 18.00 zł do 80.10 zł

Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom Classic CC

Scott Kelby Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
The Adobe Photoshop Lightroom Classic CC Book for Digital Photographers
Piotr Cieślak
Helion
lightroom photoshop grafika komputerowa edycja zdjęć fotografia zdjęcia poradnik aparat hobby
The Adobe Photoshop Lightroom Classic CC Book for Digital Photographers
informatyka, matematyka