Gunnen. Niech ci się wiedzie. Prawdziwa historia

Kris Florek Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Poligraf
Holandia
biografia, autobiografia, pamiętnik
Holandia

Wspaniała książka. Podziwiam takich ludzi, jakim jest autor. Budująca, mocna historia. Polecam!

Wspaniała książka. Autor ma ogromny talent. Wiele można z tej historii zaczerpnąć dla siebie!

Kariera zbudowana na przykładzie ciężkiej pracy jest dla mnie bardziej kształcąca i aktywizująca niż biografie osób, które wzbogaciły się na rozmaitych wynalazkach jak słynnych informatyków. Warto też porównać swoją sytuację wyjściową z początkami autora – pewnie twoja okaże się lepsza.

Kiedy z góry zakładasz porażkę, to oznacza tylko tyle – że do niej nieświadomie dążysz! Nastawienie to połowa sukcesu – tak kiedyś mawiano i wydaje się to ciągle aktualne.

Książka podzielona jest na dwie części. Tak jakby autor chciał podzielił swoje życie na dwie części. Mnie ujęła szczególnie pierwsza część. Kris opisuje w niej swoje dzieciństwo, młodość, dobre chwile i momenty zwątpienia. Pomyślałam sobie, że takich historii jak jego jest wśród polskich emigrantów wiele. Towarzyszenie Krisowi w jego historii od dziecinstwa, przez młodość,...

Prawdziwa, wzruszająca historia pokazująca zmianę, do tego cenne spostrzeżenia - to wszystko jest czymś, co wysoko punktuję w książkach biograficznych.

Dodaj cytat z książki Gunnen. Niech ci się wiedzie. Prawdziwa historia