Dyskusje o książce Dylemat

52 książki w 2024 roku 🙂
26.   Gleam Gleam
5 godz. temu
Czytamy w weekend. 12 kwietnia 2024
@Jeanne słyszałem, że to cudeńko 😉 ech, chyba muszę zrobić come back do jego książek 😓 Póki co   Obrona Łużyna Obrona Łużyna  Splendor Splendor  Zaproszenie na egzekucję Zaproszenie na egzekucję
3 tyg. temu
Nowości i zapowiedzi: na które premiery czekamy w tym tygodniu?
Muszę w końcu wrócić do Szkoły Szpiegów. Pierwsza część bardzo mi się podobała, ale jakoś nigdy nie zabrałam się za kolejne. Chyba już najwyższa pora
10 tyg. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
16 tyg. temu
Czytamy w weekend
Choć niestety sobota była intensywna mam zamiar w niedzielę skończyć "Gdzie śpiewają raki " ( mam nadzieję,  że się uda).
25 tyg. temu
Czytamy w weekend
Ja sie zaglebiam w swiat Walii. Swietna ksiazka, ktorej niestey tutaj jeszcze nie ma: "Bred of Heaven" Jasper Rees. O walijskich korzeniach i o tym jak determinacja sprawia ze mozemy osiagnac wszystko! Duzo informacji o Walii jakiej jeszcze nie znalam. Schodzi mi z czytaniem dluzej niz zwykle bo nie moge sie oprzec googlowaniu wiekszosci informacji - czy to geograficznych...
1 rok temu
Pokazuje 6 z 28