Relinquish

Okładka książki Relinquish Sapphire Knight
Okładka książki Relinquish
Sapphire Knight Wydawnictwo: Sapphire Knight Cykl: Oath Keepers MC (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Oath Keepers MC (tom 3)
Sapphire Knight
2015-05-09
2015-05-09
Romantic Suspense MC

2069

"Wolny ptak ...

Nazywa mnie wolnym ptakiem, ale nie jestem tą, która jest wolną.
Przynajmniej nie tak wolną jak on.
Jest pokryty tatuażami, rycząc po autostradzie w Teksasie, i żyjąc takim życiem. Ja siedzę tutaj, zastanawiając się, jakie może być moje życie.
To miało być tylko trochę zabawy, nie tak jak jest.
Jestem Avery, zagubiona Baristka - szukająca rozrywki.
Nie jestem taka jak inni.
Nie jestem gotowa poddać się i zaakceptować mojego losu.

2 Piece ...

Nie miałem pojęcia, że przyciąganie będzie tak silne.
Przyznać się lub ustąpić, po prostu zaakceptować moje uczucia do niej.
Przyszła mnie szukać, kiedy nie miałem pojęcia, że chcę zostać znaleziony.
Jest tak silna, tak hipnotyzująca, ale nie tylko ja to zauważam.
Właśnie wtedy, gdy uderza mnie to, co jest przede mną, czekając, rzeczy stają się chaotyczne.
Jestem 2 Piece, uparty członek Oath Keepers MC. Myślisz, że mnie znasz , bo jestem typowym bikerem?
Nie masz pojęcia.
Razem to nasza historia.
Czy możemy zrezygnować i poddać się naszym sercom?"

Trzecia część serii o rosyjskiej mafii i klubie motocyklowym. Tym razem poznajemy rozbudowaną historię 2 Piece'a i Avery. Dowiadujemy się jakie było dzieciństwo, relacje i co wpłynęło na ukształtowanie ich w obecnej sytuacji. Oczywiście dowiadujemy się w trochę więcej o Emily i jej mężu oraz o London i Cainie. Czytelnik poznaje siostrę Silas'a oraz prawdziwą przyjaźń między Niko a Avery. Świetne uzupełnienie serii. Polecam.

"Wolny ptak ...

Nazywa mnie wolnym ptakiem, ale nie jestem tą, która jest wolną.
Przynajmniej nie tak wolną jak on.
To miało być tylko trochę zabawy, nie tak jak jest.
Jestem Avery, zagubiona Baristka - szukająca rozrywki.
Nie...

2056

Zacznę od stwierdzenia, że uwielbiam całą tę serię. Do tej pory Relinquish jest moim ulubioną książką napisaną przez Sapphire Knight. 2 Piece i Avery to dwie z moich ulubionych postaci.

• A 2021
  • Klub MC