Kup teraz - 14 ofert w cenie od 11.28 zł do 16.05 zł

opowieści dla młodszych dzieci
Zofia Raczek
Spot
dla dzieci

Podobno Spot to piesek, którego przygody zaliczają się już do brytyjskiej klasyki literatury dziecięcej. Nie miałam pojęcia o nim, dopóki wydawnictwo Mamania nie postanowiło wydać tej serii w naszym kraju. Postanowiłam skorzystać z okazji i przekonać się, czy ten bohater podbije także nasze...

• Rok 2019
  • Maluchy
  • Biblioteczka Klary

Dodaj cytat z książki Spot idzie do żłobka