Kup teraz - 2 oferty w cenie od 49.90 zł do 64.47 zł

Altenberg
Darwin Grupa Filmowa youtube
pozostałe
Darwin Grupa Filmowa youtube

Świetna przygoda, dobrze napisana. Idealna propozycja dla każdego kto lubi Darwinowe uniwersum. Dawno już, nie czytało mi się tak przyjemnie.

Obowiązkowa pozycja dla fanów "Darwina". Wiele historii jest uzupełnieniem tych, które znamy z filmów, inne są niezależnymi przygodami. Jedne bardziej przypadły mi do gustu, niektóre mniej, co nie zmienia faktu, że podczas lektury bawiłam się wybornie, zaśmiewając się w głos. A i parę mądrości z niej wyciągnęłam. Polecam bardzo!

Darwinów oglądam od dawien dawna i zawsze szanowałam ich twórczość. Niewielu twórców w Polsce może się pochwalić tak świeżym, a zarazem profesjonalnym podejściem i realizacją. Nie znam drugich takich twórców na YouTube.
Kiedy więc wyszła książka, która miała rozszerzać uniwersum Darwinów, miałam cały czas na uwadze, że prędzej, czy później muszę ją przeczytać.
Książka...

Ta książka to jest jeden wielki pozytywny obłęd! Jeśli jeszcze nie czytałeś to… zacznij od filmów tej zwariowanej grupy 😊 Tak, tak! Ta książka nie istnieje bez filmów G.F. Darwin a filmy są niepełne bez tej książki. Niby śmiesznie, niby ironia, niby szyderstwo, niby kpina… ale to tylko pierwsze warstwy. Pod spodem znajdziecie więcej powagi, mniej śmiechu, więcej refleksji –...

Znacie Grupę Filmową Darwin? Jeśli nie - gorąco zachęcam odwiedzenia ich kanału i rozpoczęcia przygody z filmami z ich uniwersum. A jeśli już wiecie o kim mowa, to nie zdziwi was, że po raz kolejny, za co się nie zabiorą, to są w tym świetni - w książki też potrafią! :)

"To (nie) koniec świata" jest wspaniałym uzupełnieniem dla tych, co śledzą na bieżąco darwinowskie...

Książka przede wszystkim dla miłośników Grupy Darwina. Nie znając ich twórczości w Internecie trudno jest wyłapać wszystkie smaczki ich satyrycznej publikacji. Książka nie oddaje w pełni klimatu ich internetowych produkcji. Brak jest tej specyficznej gry aktorskiej, sposobu mówienia, czy mimiki. Jednak wprowadza nas w ich specyficzne uniwersum, łączy ze sobą wiele wątków i...

Zdecydowanie dla fanów twórczości G. F. Darwin inni mogą poczuć zagubienie.
Generalnie bardzo fajne uzupełnienia uniwersów stworzonych przez chłopaków.
Cytując klasyka "Słowo i Poezja"

Nawet dla zwykłego czytelnika, który nie oglądał filmików na Youtubie będzie się świetnie bawił czytając tą książkę. Świetny humor i dużo dystansu do świata.

Lubisz Darwinów i ich humor? Polubisz tą książkę. Tyle w temacie.

Zakupiłem tę książkę nie tyle z ciekawości, co z sympatii do twórców. Nie miałem żadnych większych oczekiwań, choć oczywiście żywiłem nadzieję, że "To (nie) koniec świata" będzie względnie przystępne.

Od początku ujęła mnie estetyka książki: ładna okładka, liczne ciekawe ilustracje i C.H.A.O.S. strukturalny. :) To wszystko od pierwszego wejrzenia jest iście darwinowe i...

• 2020
  • 2019