Marek HuczJan Jurkowski Wydawnictwo: Altenberg pozostałe
Altenberg
Darwin Grupa Filmowa youtube
pozostałe
Darwin Grupa Filmowa youtube

Książka warta przeczytania przez fana kanału Darwin :)
Bardzo mnie bawiły szczególnie przygody Zelcera, Mistrza Motyla czy Słowackiego- moich ulubionych bohaterow kanału.
Myślę, że za duzo bylo Basi (nie przepadam za tą postacią tak szczerze)
Choć fanom fantastyki historie, w których bierze udzial, mogą przypaść do gustu. Wg mnie niektóre- choć oryginalnie i ciekawie...

Jeżeli znasz GF Darwin - książka będzie naturalnym rozszerzeniem uniwersum, o tak oczywistej strukturze, że nie warto opisywać jej dalej.

Jeżeli nie znasz GF Darwin, to poznasz, bo książka nie tylko puszcza oko do fanów rozszerzając lub uzupełniając historie z youtube, ale przede wszystkim stanowi demo ich twórczości.

Każda historia jest różna tak jak ich filmy, niby...

Jak to z opowiadaniami bywa - niektóre są lepsze - inne mniej. Tu było podobnie. Moim ulubionym były Sekret Rafała i 7 szybkich randek ~ ogólnie to książkę polecam, bo daje większy ogląd na uniwersum no i pozwala spędzić trochę więcej czasu z postaciami które tak kochamy. Cieszę się że Marek i Janek to wydali :) Jedna z niewielu Youtubowych książek która ma jakikolwiek sens ~

Jeśli ktoś jest wkręcony w Dariwnowskie uniwersum – naprawdę warto poczytać. Ogromnym plusem są wspaniałe ilustracje i całe opracowanie graficzne wydania, miód na serce dla estetów.

Złoto w czystej postaci, zwłaszcza rozdziały z randkami pani Basi i Sławka <3

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Obowiązkowa pozycja dla fanów Darwinów. Momentami zabawna, momentami absurdalna, momentami wzruszająca. Czytając, słyszałam w głowie głosy bohaterów. Do Sławka tradycyjnie mam słabość, jak na Basię przystało. ;)

No książka taka, że nic TYLKO KROIĆ I SMAROWAĆ. Będę ją czytać jeszcze wiele razy... naprawdę wiele razy <3

Książka czasami lekko absurdalna, ale bardzo kreatywna i wciągająca. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie, choć co jakiś czas rozpraszają błędy. Bardzo dobrze dopełnia produkcje filmowe Darwinów. Oprócz swojego lekkiego i komicznego charakteru nieraz skłania też do przemyśleń. Poza jej treścią trudno odmówić, że wydana jest przepięknie.

CUDO! Jeżeli tak jak ja kochasz GF Darwin na yt to musisz sięgnąć po tę książkę.
Dalsze losy ukochanych bohaterów w typowym "darwinowskim" humorze.. no coś pięknego.
Czytałam z uśmiechem na twarzy.

Kurczę. KURCZĘ. Perełka proszę Państwa! Książka obowiązkowa dla osób, które znają twórczość GF Darwin. Marek i Janek perfekcyjnie bawią się słowem. Jest to zbiór opowiadań o ich "dzieciach". Jest Rafał, Sławek, Basia, Grześ Zelcer, Julek S, Mistrz Motyl i inni. Można ją czytać dwojako - przygodami postaci, bądź jak leci. Nie da się autorom odmówić mądrego humoru. Po prostu...

Dyskusje

• 2020