Dyskusje o książce Opowiadania wszystkie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Opowiadania, które warto przeczytać – krótkie formy na lato (i nie tylko)
Dorzucę O'Henry'ego absolutnego mistrza opowiadań, niestety zapomniany, a co gorsza, jego opowiadania krążą po necie bez podania autora 😕 No i oczywiście nasz Zajdel - bardzo lubię zbiorek "Dokąd jedzie ten tramwaj", ale opowiadań jest więcej, po prostu trzeba poszperać w antologiach albo wygrzebać na strychu serię "Stało się jutro"
44 tyg. temu
Stosik na lipiec 2021
W ostatnich dniach lipca w naszej z @Jarosław biblioteczce pojawiły się:    Piknik na skraju drogi i inne utwory Piknik na skraju drogi i inne utwory    Ostatni dom na zapomnianej ulicy Ostatni dom na zapomnianej ulicy
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (STYCZEŃ 2020)
Jak idę do biblioteki, to przynoszę stosy cudeniek  Cena złudzeń Cena złudzeń  Dama w jedwabnej sukni Dama w jedwabnej sukni  Greta Garbo i Salka Viertel. Historia niezwykłego związku Greta...
2002
3 lata temu
Czytamy w weekend
Hanuto: Chyba ten Paweł usunął ten filmik. Bo szukałam.
Czytamy w weekend
A ja w weekend planuje skończyć  Czarnoskrzydły, a później zabrać się za  Ostrze zdrajcy. W międzyczasie pewnie też będę podczytywać  Van Gogh. Życie :).
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (PAŹDZIERNIL 2019)
 Psychoterapia dziś Rozmowy  Wykluczeni  Maria Curie  One płoną j[bookCover]4882887aśniej[/bookCover]  Czasem czuły, czasem barbarzyńca  Pięć toastów Hannigana[/bookCover[bookCover]168846