Pocisk, nr 17/18 maj/czerwiec 2018

Okładka książki Pocisk, nr 17/18 maj/czerwiec 2018
Bartłomiej FitasMichał Frąckiewicz Wydawnictwo: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o. Cykl: MAGAZYN LITERACKO-KRYMINALNY POCISK (tom 27-28) czasopisma
czasopisma
MAGAZYN LITERACKO-KRYMINALNY POCISK (tom 27-28)
Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
2018-05-01
2018-05-01
Pocisk literatura czasopisma

Okładka książki Zbrodnia i kara Adrian Bednarek, Max Czornyj, Marcel Moss, Ewa Przydryga, Alicja Sinicka, Marek Stelar, Marcel Woźniak
Ocena 8,0
Zbrodnia i kara Adrian Bednarek, Ma...
Okładka książki Balladyna Max Czornyj, Gaja Grzegorzewska, Robert Małecki, Łukasz Orbitowski, Małgorzata Rogala, Alek Rogoziński, Marek Stelar, Marcel Woźniak
Ocena 7,7
Balladyna Max Czornyj, Gaja G...