Czas dla Boga

Wydawnictwo M
2008-01-01
2008-01-01
Bóg duchowość wolność

To już kolejna książka tego autora, która jest wspaniałym pokarmem dla duszy. Także dla osób, które są na drodze wiary od dawna, ale czują, że płomień wewnętrznej modlitwy wygasł. Książka nie jest napisana w tonie nakazowym. Autor dzieli się swoim doświadczeniem szukania i odnajdywania Boga na drodze cierpliwiej i wytrwałej modlitwy (kontemplacyjnej). Podaje również przykłady z życia świętych, przykłady czasem mało znane, przykłady pokus, których doświadczali, by porzucić ścieżkę modlitwy. Polecam!

Dodaj cytat z książki Czas dla Boga