The Art of Magic the Gathering. Dominaria

albumy
angielski
9781974700738
artbook magic the gathering album

Jestem bardzo zachwycona tą książką. Oprócz całej masy przepięknych ilustracji, mamy również szeroki opis świata Dominarii - religie, regiony, rasy, ekosystemy, magia, historia, legendarne postacie itd. Sprawia to, że artbook jest świetną inspiracją nie tylko dla artystów, ale również dla ludzi, którzy zajmują się tworzeniem światów czy dla Mistrzów Gier rpg.

• ~~~~📚Posiadane📚~~~~
  • 🎨ARTBOOKI - posiadane🎨