An Intermediate English Practice Book

językoznawstwo, nauka o literaturze
Longman
1960-01-01
1960-01-01

To nie jest moja ulubiona książka, jest bardzo stara, więc trzeba wziąć poprawkę na to. Układ graficzny bardzo monotonny, teoria, która jest średnio przyjazna i ćwiczenia, jest ich sporo, są dosyć powtarzające się, ale można się nauczyć. Dzisiaj bym jej pewnie nie poleciła bo są nowocześniejsze, bardziej student friendly.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• English

Dodaj cytat z książki An Intermediate English Practice Book