O dziennej i nocnej stronie romantycznego podróżowania

Studia Dziewiętnastowieczne. Wektory (tom 4)
językoznawstwo, nauka o literaturze
2018-12-31
Literaturoznawstwo Romantyzm Podróż Podróż w literaturze
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Romantycy na krańcach świata. Podróże egzotyczne i peregrynacje wewnętrzne Katarzyna Emilia Bondos, Milena Chilińska, Dominika Dymek, Magdalena Frączek, Michał Gołębiowski, Ewa Róża Janion, Marta Kalarus, Arkadiusz Krawczyk, Helena Markowska, Katarzyna Michalik, Ewa Modzelewska, Bartłomiej Nawrocki, Karol Pluta, Paweł Sobol, Rafał Swakoń, Grzegorz Szczypa, Katarzyna Szkaradnik, Natalia Tokarczyk, Katarzyna Westermark, Aleksandra Wieczorkiewicz, Ewa Wojciechowska, Bartłomiej Łuczak, Edyta Żyrek-Horodyska
0,0
Romantycy na k... Katarzyna Emilia Bo...