Odpowiedzi na pytania dziennikarzy zagranicznych

Okładka książki Odpowiedzi na pytania dziennikarzy zagranicznych
Ir Sen Kim Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatury w Językach Obcych nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Literatury w Językach Obcych
1975-01-01
1975-01-01
KRLD Korea Północna Kim Ir Sen

Książka to zbiór wywiadów udzielonych przez Kim Ir Sena w latach 60. i 70. zagranicznym dziennikarzom. Jest to publikacja typowo propagandowa, jednak w mojej ocenie dość istota, ponieważ w jasny i czytelny sposób przedstawia wizję rzeczywistości z perspektywy KRLD i obrazuje nam działania tego państwa.

Dodaj cytat z książki Odpowiedzi na pytania dziennikarzy zagranicznych