Pluton 709 w konspiracji i walce (X 1939 – IX 1944)

Zygmunt Duchnowski Wydawnictwo: Muzeum Historyczne w Legionowie historia
Muzeum Historyczne w Legionowie
DWS okupacja ZWZ-AK Armia Krajowa Powstanie Warszawskie
historia
DWS okupacja ZWZ-AK Armia Krajowa Powstanie Warszawskie

Bardzo fajna książeczka wydana przez legionowskie muzeum. Teoretycznie liczy 100 stron ale sporo z tego to spisy żołnierzy, broni, zmian organizacyjnych etc. Sporo czyli prawie 50 stron. Jest tu też sporo not biograficznych wraz ze zdjęciami i dołączono kilka naprawdę fajnych mapek. Co do treści to mamy mega krótki zarys działalności przed powstaniem i okres powstania...

• Powstanie warszawskie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pluton 709 w konspiracji i walce (X 1939 – IX 1944)