Aspiracje edukacyjne młodzieży ponadgimnazjalnej z rodzin dotkniętych ubóstwem

Marzena Możdżyńska Wydawnictwo: Impuls inne
Impuls
ubóstwo bieda młodzież nauka edukacja pedagogika Impuls Możdżyńska
inne
ubóstwo bieda młodzież nauka edukacja pedagogika Impuls Możdżyńska

Z recenzji wydawniczej: „Ubóstwo jest bardzo poważnym problemem społecznym, który ogranicza w szczególności szanse edukacyjne młodzieży, stanowiąc jednocześnie zagrożenie dla realizacji ich planów życiowych i spychając ich często na margines życia społecznego. Młodzi ludzie wychowujący się w biedzie mają poczucie niesprawiedliwości społecznej oraz utrudniony dostęp do...

więcej mniej