Dyskusje o książce Wściekły kucharz. Cała prawda o zdrowym jedzeniu i modnych dietach

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2021)
Witam. Czy książki Lisy de Jong są jeszcze na sprzedaż?
2 lata temu
Czytamy w weekend
Książka bardzo fajna śmiało mogę polecić:)  Napisana dobrze, ze znajomością tematu i z lekkim humorem. A Gruzja to rzeczywiście inny świat...niektóre rzeczy szokują inne fascynują...nowoczesność przeplata się z konserwatyzmem. Fajnie byłoby odwiedzić Gruzję osobiście bo w sumie to już moja druga książka o tym fascynującym kraju.
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2018)
Allegro :  Mój książę Mój książę  Ślubny skandal Ślubny skandal  Sekretny pamiętnik Mirandy Cheever Sekretny pamiętnik Mirandy Cheever  Co słychać w Londynie
WŚCIEKŁY KUCHARZ VS WŚCIEKŁA BLOGERKA – RECENZJA KSIĄŻKI ANTHONY’EGO WARNERA
Opinię dodajesz we własnej biblioteczce, klikając "przeczytane" i pod tym masz taką rameczkę, gdzie możesz to napisać. Na forum bardzo szybko zginie ona pośród innych wątków. A szkoda, bo ta opinia wydaje się być interesująca.