Wierność jest trudna

Agata Przybyłek Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Miłość i inne szaleństwa (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
literatura polska kobieta wierność komedia romantyczna
Miłość i inne szaleństwa (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska kobieta wierność komedia romantyczna

Eliza przygotowuje się do ślubu, a całej rodzinie udziela się podniosła atmosfera. Lecz niespodziewanie w życiu dziewczyny pojawi sie niepokorny Szczepan, który grzecznej i ułożonej Elizie zawróci w głowie. Czy przyszła panna młoda pozostanie wierna narzeczonemu, czy ulegnie urokowi przystojnego motocyklisty?
Szczepana nie zraża wiadomość o zbliżającym się ślubie. Ale co...

Zaskakująca fabuła rodem z amerykańskiego filmu,świetnie się czyta główne bohaterki bliźniaczki są fascynujące jako studium przypadku ,bardzo sympatyczna jest Eliza i to jej sekunduję a miłość cóż.... zawsze przychodzi niespodziewanie. Lektura w sam raz na ponury listopad.

Plus za bliźniaczki, które są sympatyczne. Matka bardzo Dulska - denerwuje aż się czeka na katastrofę.
Za trzy panie, trzy gwiazdki.
Niestety reszta nie przypadła mi do gustu. Przede wszystkim nie pasuje mi język powieści. Nie wiem, czy tylko to moje odczucia, ale mimo całej przychylności, którą mam, żeby śledzić poczynania Dulskich z Brzózek, to nie mogę przebrnąć przez...

Pełna humoru powieść powoduje, że uśmiech nie schodzi z twarzy.

Na półkach: , , , , , , , , , , ,

Zbliżający się ślub. Nowy znajomy. Oczarowanie. Dylemat. Wszystkowiedząca matka. Fajna.

Na półkach: , , , ,

Prawdę mówiąc pierwsza część była fajniejsza, zabawniejsza i ciekawsza. Tu trochę się wynudziłam. Liczyłam na choć zabawne dialogi ale i tego tu zabrakło.

Książka z humorem i szaleństwem.
Co ta Sabina tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie Haha
Eliza przygotowuje się do ślubu z przystojnym Pawełkiem. Są razem w wieloletnim związku.
Eliza poznaje Szczepana przypadkiem w bibliotece a później całkiem przypadkiem przychodzi on odebrać siostrzeńca ze świetlicy w której pracuje właśnie Eliza. Przypadek ?...

Świetna! Nie mogłam się oderwać. Ach te perypetie rodzinne, jest śmiech, płacz i zażenowanie 🤭

Jest to lekka, zabawna komedia i myślałam, że czytanie jej będzie nudne i mozolne, ale nic bardziej mylnego. Chociaż autorka nie zawarła w swojej powieści żadnych porwań czy szalonych zwrotów akcji, to książkę czytało mi się bardzo przyjemnie, aż poczułam klimat Brzózek.

Ale od początku...
Eliza i Patrycja to siostry bliźniaczki, lecz dzięki długoletnim staraniom udało im...

"Wierność jest trudna" to drugi tom z serii.
Eliza przygotowuje się do ślubu. Lecz niespodziewanie w jej życiu pojawia się Szczepan ,który zawróci w głowie Elizie. Czy przyszła panna młoda ulegnie Szczepanowi? Mężczyzne nie zraża fakt,że Eliza szykuje się do ślubu. Ale co zrobi Eliza ,gdy dowie się, że spotyka się z dwoma kobietami naraz?
Historia sióstr bliźniaczek...

Dyskusje