The EQ Difference

Adele B. Lynn Wydawnictwo: Amacom nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Amacom
EQ Emotional Intelligence
The EQ Difference
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
EQ Emotional Intelligence

Zastanawiając się czy warto przeczytać książkę i nieco poznać siebie i swoje emocje, myślę że warto! Zawsze warto jest zrobić coś dla siebie. Dowiedzieć się więcej i zrozumieć pewne rzeczy. Polecam tym którzy chcą rozszyfrować swoje zachowania i popatrzeć na świat z innej perspektywy.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki The EQ Difference