SZYBKOŚĆ BEZPIECZNA poślizg kontrolowany tak-nie ?

Sobiesław Zasada Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW motoryzacja
Polska Oficyna Wydawnicza BGW
motoryzacja
1993-01-01

Interesująca pozycja, mimo upływu wielu lat od jej napisania i wydania zawiera wiele cennych spostrzeżeń, ciągle aktualnych. Wprawdzie są to porady kierowcy rajdowego, które wykorzystać mogą w dużej mierze inni kierowcy rajdowi, ale nie tylko, jest trochę o technice jazdy, o zachowaniu za kierownicą i o innych podstawowych rzeczach, które stanowią „abecadło” kierowcy, a o...

• Przeczytane 2019

Dodaj cytat z książki SZYBKOŚĆ BEZPIECZNA poślizg kontrolowany tak-nie ?