Tu i teraz

Aneta Grabowska Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
miłość powieść obyczajowa literatura kobieca bieszczady
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
miłość powieść obyczajowa literatura kobieca bieszczady

Czytałam w czasie wakacji nad morzem, przyjemna, relaksujaca. Nie jakaś wyszukana czy powalajaca, ale naprawdę łyknęłam w dwa dni na plaży. Spokojnie można :)

monotonna, bohaterowie "płascy"

Pierwsza książka tej autorki po którą sięgnęłam zaczyna się ciekawie i kończy również. Majka to miła pracowita dziewczyna o ciepłym sercu nie sposób nie żywić do niej ciepłych uczuć. Poprzez wydarzenie losowe spotyka na swojej drodze chłopaka który jej pomaga nie wiedząc że dziewczyna straciła pamięć. Historia bardzo przyjemna do przeczytania.

Jest to dla mnie trochę cieńka książka, ale przyjemnie się czytało :)
Więcej znajdziesz tutaj:

Lekka, przyjemna historia - wprost idealna na wakacyjny odpoczynek :)

„Tu i teraz” to książka, którą czytałam z zapartym tchem. Spędziłam z nią niezapomniane chwile. Jest to powieść pełna ciepła i miłości.
Opowiada o młodej kobiecie Mai, która straciła pamięć. Pomaga jej nieznajomy, którego spotyka w Bieszczadach. Łukasz zabiera ją do domu, do babci z którą mieszka. Postanowił pomóc choć sam nie miał lekko w życiu. Zrodziła się miedzy nimi...

Aneta Grabowska to autorka zupełnie mi nieznana. Na profilu autorskim jest notka, że z wykształcenia jest nauczycielem przedszkola i autorką recenzenckiego bloga.
Jej książka przyciągnęła moją uwagę przede wszystkim tytułem, który wydał mi się nieco tajemniczy ;)

Historia rozpoczyna się w miejscu, gdy młoda kobieta, roztrzęsiona i zdezorientowana, wsiada do przypadkowo...

Wyobraźcie sobie, że żyjecie na tym świecie i nagle jeden dzień, a w sumie wypadek odmienia całkowicie wasze życie. W wyniku tego wypadku tracicie pamięć, nie wiecie kim jesteście, skąd pochodzicie, a do tego nie macie przy sobie żadnych dokumentów. Nikt nie zwraca uwagi na to, że potrzebujecie pomocy, wszyscy przechodzą obojętnie obok was. Ale jeden mężczyzna czuje, że...

Przeczytałam jednym tchem. Sięgałam z przymrużeniem oka, ze zwyczajową niewiarą w debiuty i bardzo mile się zaskoczyłam. Naprawdę dobry styl autorki sprawia, że zanurzenie się w romansidle nie budzi wyrzutów sumienia :) Przyjemna książka, do kakao i w przypadkach nieprzemijającej chandry.

Od momentu gdy tylko zobaczyłam tą książkę to chciałam ją przeczytać. Cóż poradzić- jestem wzrokowcem i oceniam po okładkach, a okładka tej książki mi się bardzo spodobała. Również bardzo mi się podoba wydanie tej książki, która ma matową okładkę, idealną czcionkę i wygląd wewnętrzny. Jakoś nigdy się na tym nie skupiałam, ale w tej książce muszę zwrócić na to uwagę. Sama...

• 2018
  • Chcę w prezencie