Okładka książki Muthiana orera, onroa vayi? Dokąd idziesz, piękna kobieto?: Przemiany tożsamości kobiecej w powieściach mozambickiej pisarki Pauliny Chiziane
Renata Diaz-Szmidt Wydawnictwo: Biblioteka Iberyjska językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Biblioteka Iberyjska
2010-01-01
2010-01-01
Mozambik kobieta literatura afrykańska literaturoznawstwo
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Intelektualiści afrykańscy wobec doświadczenia dyktatur Wojciech Charchalis, Renata Diaz-Szmidt, Marcin Krawczuk, Małgorzata Szupejko
Ocena 6,0
Intelektualiśc... Wojciech Charchalis...
Okładka książki Współczesne literatury afrykańskie i inne teksty kultury w świetle badań postkolonialnych Wojciech Charchalis, Renata Diaz-Szmidt, Ewa Siwierska, Małgorzata Szupejko
Ocena 7,0
Współczesne li... Wojciech Charchalis...
Okładka książki Kalejdoskop afrykański. Problematyka tożsamości w literaturach Afryki przełomu XX i XXI wieku Renata Diaz-Szmidt, Małgorzata Szupejko
Ocena 7,0
Kalejdoskop af... Renata Diaz-Szmidt,...