Współczesne literatury afrykańskie i inne teksty kultury w świetle badań postkolonialnych

Wojciech CharchalisRenata Diaz-Szmidt Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Aspra językoznawstwo, nauka o literaturze
Oficyna Wydawnicza Aspra
literatura Afryka postkolonializm
językoznawstwo, nauka o literaturze
literatura Afryka postkolonializm

Okładka książki Hausa and Chadic Studies in Honour of Professor Stanisław Piłaszewicz Nina Pawlak, Ewa Siwierska, Izabela Will
Ocena 0,0
Hausa and Chad... Nina Pawlak, Ewa Si...