Osierocona armia. Założenia polityki obronnej oraz Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej w latach 1992-2004

Robert Śmigielski Wydawnictwo: TRIO militaria, wojskowość
TRIO
Rosja wojskowość historia
militaria, wojskowość
Rosja wojskowość historia

Obecnie posiadającą już wartość jedynie historyczną, w momencie wydania głęboka i rzeczowa analiza stanu armii rosyjskiej. Praca zyskuje na wartości zwłaszcza w obecnych latach (circa 2018), po reformach i zbrojeniach Rosji z lat 2011-2015 oraz wobec ciągle trwającej wojny hybrydowej z Ukrainą.

• Polecam
  • Historyczne