Marcelka i czterolistna koniczynka

Marcin Pałasz Wydawnictwo: Wydawnictwo "bis" Cykl: Marcelka (tom 3) literatura dziecięca
Wydawnictwo "bis"
Marcelka (tom 3)
literatura dziecięca
2017-05-11

Kolejna część przygód Marcelki, która już wyzdrowiała i nie musi używać kuli. Tym razem autor poruszył trudny temat śmierci i choroby osoby bliskiej, o których to problemach dorośli ze sobą nie potrafią rozmawiać, a co dopiero z dziećmi. Zrobił to dosyć umiejętnie, więc warto wspólnie przeczytać tę część.
Podoba mi się też biblioteka i panie bibliotekarki, które w tej...

• Z biblioteki
  • Rozpoczęty autor
  • Literatura dziecięca / młodzieżowa
  • Dla Laury
  • Oliwia
  • Z na półce Celinki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Marcelka i czterolistna koniczynka