Marcelka i czterolistna koniczynka

Okładka książki Marcelka i czterolistna koniczynka
Marcin Pałasz Wydawnictwo: Wydawnictwo "bis" Cykl: Marcelka (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Marcelka (tom 3)
Wydawnictwo "bis"
2017-05-11
2017-05-11

Kolejna część przygód Marcelki, która już wyzdrowiała i nie musi używać kuli. Tym razem autor poruszył trudny temat śmierci i choroby osoby bliskiej, o których to problemach dorośli ze sobą nie potrafią rozmawiać, a co dopiero z dziećmi. Zrobił to dosyć umiejętnie, więc warto wspólnie przeczytać tę część.
Podoba mi się też biblioteka i panie bibliotekarki, które w tej części odgrywają dosyć ważną rolę. Oby wszystkie biblioteki i jej pracownicy takie były.

Podoba mi się też biblioteka i panie bibliotekarki, które w tej...

Dodaj cytat z książki Marcelka i czterolistna koniczynka