Adaś i trudna zagadka

Okładka książki Adaś i trudna zagadka
Marcin Pałasz Wydawnictwo: Centrum Edukacji Dziecięcej Seria: Pierwsze czytanki - poziom 3 opowieści dla młodszych dzieci
31 str. 31 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Pierwsze czytanki - poziom 3
Centrum Edukacji Dziecięcej
2017-08-17
2017-08-17
31 min.

Bardzo fajna książka dla dzieci, które rozpoczynają naukę czytania. Mogą samodzielnie przeczytać ją lub z rodzicem. My czytaliśmy z synek wspólnie po zdaniu.

Dodaj cytat z książki Adaś i trudna zagadka