Spotkanie z wewnętrzną prawdą

New Space
duchowość życie wewnętrzne
poradniki
duchowość życie wewnętrzne

Świetnie napisana książka. Bardzo rzeczowa i przejrzysta. Powinna stać się przewodnikiem dla osób wkraczających na ścieżkę wewnętrznego poszukiwania siebie. Nadaje się także dla tych, którzy są bardziej zaawansowani ... wiedzy nigdy za dużo. Zmusza do zastanowienia nad sobą i postrzeganiem rzeczywistości. Serdecznie polecam :)

Super książka, polecam !

Książka jest dla mnie Kompendium wiedzy o istocie wielowymiarowej nazwanej "człowiek". Napisana językiem prostym i zrozumiałym. Wyróżniająca się. Łatwa w odbiorze, przez co daje szansę wyjaśnienia i zgłębienia tematu dla każdego.

Nie czytałem tej książki, nie odniosę się zatem do jej treści (dla "niewtajemniczonych": gdybym nie zaznaczył półki "przeczytane", nie mógłbym opublikować swoich spostrzeżeń; przynajmniej tak jest, gdy piszę te słowa). Pragnę jedynie zwrócić uwagę na zamieszczone poniżej bardzo przychylne komentarze. Wiele wskazuje na to, że napisała je ta sama osoba, choć z różnych,...

Wspaniala Ksiazka! Wspaniala inspiracja, dla kazdego!

Witam!! Pani Renato ,dziękuję za cudowną wiedzę jaką, mogła byłam przeczytać w Pani książce ;) Dzięki tym informacjom mogłam zrozumieć ,co zrobić ,aby jakość życia stała się lepsza ;) Polecam wszystkim ,kto chciałby mieć wartościową wiedzę... jak ....żyć świadomie i cieszyć się pełnią życia na planecie Ziemia ;) Dziękuję ;)

Miałam przyjemność uczestniczyć na warsztatach Renaty i z wielkim zainteresowaniem przeczytałam "Spotkanie z wewnętrzną prawdą".
Książka jest kwintesencją tego kim jesteśmy i co możemy zrobić z naszym życiem i poprzednimi doświadczeniami. Podaje nam skuteczne narzędzia do tego jak pracować ze świadomością, podświadomością i Wyższą Jaźnią.
Książka i warsztaty pokazują co...

To książka, która potwierdza moje własne przemyślenia i pogłębia wiedzę o sobie samym.Polecam wszystkim,którzy są właśnie na ścieżce pracy nad Sobą,bo przecież ona nigdy się nie kończy.Celem jest nieustanny rozwój.Dziekuje.

Przeczytałam z dużym zainteresowaniem i przyjemnością . Pomaga porządkować pewne stany . Czytam ją teraz kolejny raz i odkrywam coraz to nowe treści .

Ta książka to niezwykła podroż do świata w nas samych. Autentyczna, tętniąca przykładami, nasycona głęboką treścią o procesach zachodzących w najgłębszych zakamarkach naszej istoty, opowieść. Pokazuje nam w jasny i zrozumiały sposób jak być dobrym obserwatorem siebie,a to już najważniejszy krok do zmiany w kierunku poznania mechanizmów, które nas blokują. Ta książka...

• 2020
  • Rozwojowe
  • Niepewne książki
  • Do kupienia
  • 2019
  • DUCHOWOŚĆ
  • Rozwój osobisty

Dodaj cytat z książki Spotkanie z wewnętrzną prawdą