Programowanie aplikacji dla Sklepu Windows w C#

Matt Baxter-ReynoldsIris Classon Wydawnictwo: APN Promise informatyka, matematyka
Programming Windows Store Apps with C#
APN Promise
informatyka, matematyka
Natalia Chounlamany, Krzysztof Kapustka
C# xaml wpf WinRT

Książka po trosze przestarzała, bo opiera się na WRT, a mamy już UWP, ale generalnie informacje w niej zawarte będą nadal przydatne. Przestarzała może w bardziej ogólnym sensie -- bo pisana na fali zachłyśnięcia się epoką post-PC i tabletami, trudno więc powiedzieć, czy inwestycja w naukę WRT się opłaci (chyba, że uczymy się pod zamówienie).

Niniejsza pozycja to zwarty...

Dodaj cytat z książki Programowanie aplikacji dla Sklepu Windows w C#