Podręcznik kursanta. Kategoria B

motoryzacja
e-kierowca
2017-04-01
2017-04-01

Aby otrzymać dokument uprawniający nas do kierowania pojazdem, trzeba zdać egzamin teoretyczny i praktyczny. Jeśli chcesz zaliczyć ten pierwszy, nie wystarczą same wykłady. Wiedzę trzeba uzupełnić samemu, chociażby dzięki książkom, takim jak ta.

Podręcznik, jak to podręcznik, nie obfituje w fabułę i momentami (czasem bardzo długimi) czyta się go topornie i nawet nie wiedząc kiedy, człowiek układa się z nim do snu. Nie zmienia to jednak faktu, że wiadomości w nim zawarte są uporządkowane i dokładnie wyjaśnione. Zasady ruchu drogowego, znaki itp. to będzie dla Ciebie pestka, jeśli sumiennie o nich poczytasz! Lektura ułatwia zrozumienie pewnych zasad, dzięki wielu grafikom i obrazkom.

Uprzedzam, że to co przeczytasz to dużo, ale jednak nie wszystko. Bardzo ważne jest ćwiczenie testów. Do podręcznika (przynajmniej mojego egzemplarza) jest dołączony 4-dniowy kod do strony z testami.
Osobiście rozwiązywałam pytania z witryny www.testyb.pl - jest to darmowa baza 1600 pytań kat.B.
Egzamin teoretyczny zdałam na 100%, a ok 90% pytań z tej strony powtórzyło mi się. Test nie jest trudny, wystarczy znać zasady i logicznie myśleć.

Polecam wszystkim zdającym ten podręcznik. Jesteście w stanie z niego się bardzo dobrze przygotować (ale potrzebna jest tu chęć i inicjatywa). Życzę powodzenia na egzaminie :)

Dobrze przygotowuje.

Dobrze przygotowuje.

• Polskie
  • Z irytującymi błędami (np. ort)
  • Poradnik
  • Rok 2019