Mały Miś

Else Holmelund Minarik Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Seria o Małym Misiu literatura dziecięca
Little Bear
literatura dziecięca
Wojciech Mann
Seria o Małym Misiu
3-7 lat rozwijanie wyobraźni empatia

Rewelacyjna. Zabawne historie. Ilustracje fenomenalne.

Fajne i zwyczajne. Tak bardzo zwyczajne, że trudno napisać coś więcej. Czasem takie normalne historie są bardzo potrzebne. Czasem pięciolatek potrzebuje czegoś więcej. A tłumaczenie Tomasza Manna jak zwykle wspaniałe i pełne wdzięku!

Serdecznie polecam przygody uroczego niedźwiadka i jego mamy. Są ciepłą i przyjemną lekturą, idealną na lekturę przed snem. Na pewno spodobają się wszystkim maluchom!
Cała opinia:

• Dla dzieci