Mały Miś

Okładka książki Mały Miś
Else Holmelund Minarik Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Seria o Małym Misiu literatura dziecięca
literatura dziecięca
Wojciech Mann
3-7 lat rozwijanie wyobraźni empatia

Okładka książki Alya i trzy koty Maya Fidawi, Amina Hachimi Alayou
Ocena 7,3
Alya i trzy koty Maya Fidawi, Amina ...
Okładka książki Nowe przygody Kubusia Puchatka Paul Bright, Alan Alexander Milne, Kate Saunders, Jeanne Willis
Ocena 7,6
Nowe przygody ... Paul Bright, Alan A...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Rewelacyjna. Zabawne historie. Ilustracje fenomenalne.

Rewelacyjna. Zabawne historie. Ilustracje fenomenalne.

Serdecznie polecam przygody uroczego niedźwiadka i jego mamy. Są ciepłą i przyjemną lekturą, idealną na lekturę przed snem. Na pewno spodobają się wszystkim maluchom!
Cała opinia:

Cała opinia:

Fajne i zwyczajne. Tak bardzo zwyczajne, że trudno napisać coś więcej. Czasem takie normalne historie są bardzo potrzebne. Czasem pięciolatek potrzebuje czegoś więcej. A tłumaczenie Tomasza Manna jak zwykle wspaniałe i pełne wdzięku!

Dodaj cytat z książki Mały Miś