Biuletyn IPN, nr 5 (138) * maj 2017

Okładka książki Biuletyn IPN, nr 5 (138) * maj 2017
praca zbiorowa Wydawnictwo: Instytut Pamięci Narodowej Cykl: Biuletyn IPN (tom 138) czasopisma
czasopisma
Biuletyn IPN (tom 138)
Instytut Pamięci Narodowej
2017-06-04
2017-06-04
16419561
historia IPN Biuletyn IPN Solidarność Solidarność Walcząca

Moje pierwsze zetknięcie z Biuletynami z IPN, muszę przyznać że zaskoczyła mnie zawartość biuletyny, jest bardzo obszerna i ciekawa. Prócz Solidarności Walczącej, mamy jeszcze spojrzenie na Kornela Morawieckiego, problem lustracji i nazwanie ulic, pamiątkę z Niemiec, dokument o rodzinach Polskich np Lazarowiczach.

Dodaj cytat z książki Biuletyn IPN, nr 5 (138) * maj 2017