Już Czytam

Prószyński i S-ka
1993-01-10
1993-01-10
czasopismo dla dzieci

Odkupię numery 1-4, 50-51 i 54-62. Jestem też zainteresowana wymianą: zdjęcia/skany całego numeru w zamian za to samo z mojej strony, mogę też zapłacić. Mam numery 5-49 i 52, 53 oraz Wakacje z Jasiem Kreseczką. Mój mail: [email protected] proszę w tytule wpisać "Już czytam".

Jeżeli ktoś ma egzemplarze do sprzedania, chętnie kupię. Proszę o wiadomość prywatną.

Kilka razy w odstępach czasu wpisywałam tytuł czasopisma w wyszukiwarkę LC jednak nigdy nie zostało ono dodane więc postanowiłam zrobić to sama (swoją drogą fajnie, że istnieje taka możliwość). Książeczki Już Czytam uwielbiałam jako dziecko i wreszcie muszę wybrać się do piwnicy aby ich tam poszukać. Czytałam je po kilkanaście a może nawet kilkadziesiąt razy na okrągło a komiks o Jacku i Tosi Gołąbkach nigdy mi się nie nudził.

Dodaj cytat z książki Już Czytam