Kapłan i fryzjer

Okładka książki Kapłan i fryzjer
Mateusz Kanabrodzki Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Przygody Ciała językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Przygody Ciała
słowo/obraz terytoria
2004-01-01
2004-01-01
Gombrowicz Kajzar Büchner Białoszewski dotyk ciało
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Antropologia widowisk. Zagadnienia i wybór tekstów Agata Chałupnik, Wojciech Dudzik, Mateusz Kanabrodzki, Leszek Kolankiewicz
Ocena 7,5
Antropologia w... Agata Chałupnik, Wo...