Śpiąca królewna

Okładka książki Śpiąca królewna
Mario CortesRégis Maine Wydawnictwo: De Agostini Cykl: Disney Komiks DeAgostini (tom 8) komiksy
48 str. 48 min.
komiksy
Disney Komiks DeAgostini (tom 8)
Sleeping Beauty
De Agostini
2009-12-02
2009-12-02
48 min.
Przemysław Janiga
Disney księżniczka królewna czarownica ekranizacja filmu magia baśń

Okładka książki Mulan Mario Cortes, Gregory Ehrbar, Bob Foster
Ocena 7,1
Mulan Mario Cortes, Grego...
Okładka książki Zakochany kundel François Corteggiani, Mario Cortes
Ocena 7,3
Zakochany kundel François Corteggian...
Okładka książki Kopciuszek Mario Cortes, Régis Maine
Ocena 7,0
Kopciuszek Mario Cortes, Régis...
Okładka książki Piotruś Pan Didier le Bornec, Mario Cortes
Ocena 6,5
Piotruś Pan Didier le Bornec, M...

Komiks jako ciekawe rozwiązanie dla uczących się czytać dzieci. Krótkie teksty dużo kolorowych obrazków przykuwających uwagę.
Polecam :)

Polecam :)

Dodaj cytat z książki Śpiąca królewna