Dyskusje o książce Spóźnieni kochankowie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Szukam książek o miłości z większą różnicą wieku! :)
Temat wykopany z zaświatów, to i ja dorzucę, bo może ktoś kiedyś coś w bliżej nieokreślonej przyszłości:  Tysiąc wspaniałych słońc Tysiąc wspaniałych słońc Nie jest o miłości, ale o aranżowanym małżeństwie nastoletniej dziewczyny i dorosłego mężczyzny.
2 lata temu
Książki z wątkiem miłości młodszego mężczyzny i starszej kobiety.
Szukam książki o takim wątku, co do której znam kilka szczegółów. Może ktoś zna tytuł, autora? Książka wypożyczona dawno temu z biblioteki, ale karty już nie ma. Zapamiętane szczegóły: leśniczówka, młody chłopak zakochuje się w starszej kobiecie. Z końcem wakacji wszystko się kończy. Polski autor, mężczyzna. Akcja dzieje się chyba w latach 80-tych lub wcześniej, ale realia...
2 lata temu
10 rocznica śmierci Williama Whartona
Ja zakochałam się w  Werniks Werniks. Od tamtego, dawnego czasu przeczytałam bardzo wiele Jego książek, mnóstwo polubiłam, doceniłam, do wielu wracam. Ale "Werniks" ze mną mieszka cały czas, nie wiem dlaczego. Po prostu jest, pomiędzy innymi, zawsze na wierzchu.
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (styczeń 2018)
Idą z wymiany :)  Widzę cię  Rzeki Londynu  Księżyc nad Soho i zakupione  Player One  Rant
6 lata temu
Niepełnosprawni w literaturze.
Polecam książkę opartą na faktach autentycznych : Bożena grzybowska "Stworzeni na wzór i podobieństwo..."
6 lata temu
Ona starsza, on młodszy
Oskar i pani Róża to chyba bardziej przyjaźń... Nie chodzi mi o relacje rodzinne, tylko o związek między starszą kobietą a młodszym mężczyzną.
7 lata temu
Pokazuje 6 z 31