rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytelnicze podsumowanie 2022 roku
Ah, no dobrze, więc tę przygodę ma już Pani za sobą. Może więc ,,Golemem'' Macieja Płazy i ja się zainteresuję, bo widzę, że wiele wskazuje tutaj na nietuzinkową opowieść. Cieszę się, że udało mi się zachęcić, bo czas z Hermannem Hesse na pewno nie będzie straconym. : )
1 rok temu
Konkursy i rozdania blogowe
Zapraszam na moją stronę http://testowanieartdzieciece.blogspot.com/2019/04/wielaknocna-rozdawajka.html Do zdobycia pakiet lektur ;)
5 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
6 lata temu
Wyzwanie tematyczne 2017 (czeskie)
@tsantsara - Dzięki za listę, być może zdążę uzupełnić pkt 12 do końca roku...:)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( styczeń 2017 )
Będę musiała też się zacząć rozglądać jak będę chciała coś niedostępnego, zwłaszcza że Twoje książki są, patrząc na zdjęcia, zawsze w bardzo dobrym stanie (o ile nie idealnym). :) "Prosto z piekła" nie czytałam, będę musiała sobie wypożyczyć z biblioteki. Spojrzałam na allegro z ciekawości - rzeczywiście najtaniej to tam nie jest...
7 lata temu
Czytamy w weekend
Nie macie pojęcia, jak się ciesze z Waszych opinii. Dziękuję bardzo za miłe słowa o moich książkach. Zdradzę, że czwarta część cyklu właśnie została wysłana do wydawnictwa. Pozdrawiam serdecznie. hg
7 lata temu
Pokazuje 6 z 7