Prawie Bajki. Nieznajomość prawa szkodzi

Jakub Skworz Wydawnictwo: PmQ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
2016-10-04
PmQ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
prawie bajki bajka opowieść prawo edukacja
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
prawie bajki bajka opowieść prawo edukacja

pouczająca i bardzo ciekawa :)
polecam
Książka jest krótka ale bardzo treściwa...
www.zaczytanasowka.bloog.pl

Jest to historia Oskara, który marzy o konsoli do gier. Jednak przez problemy finansowe rodzice odmawiają spełnienie marzenia syna.

W tradycyjną historię o dziecięcych marzeniach zostały wplecione istotne kwestie dotyczące zakupu towarów oraz praw konsumenta. Zapytacie: po co? Po to, by pomóc nam chronić nasze dzieci, a może nawet nas samych, przed pułapkami jakie kryją...

Prawie Bajki wcale prawie bajką nie są, a prawdziwie prawniczą, ale jednocześnie świetną pozycją dla dzieciaków! Super historia, która każdego kilkulatka wprowadzi w meandry prawa, a jednocześnie pokaże, że ignorantia iuris nocet ;)
Chapeau bas za przepiękne ilustracje.

• Brak w bibliotece
  • Chcę w prezencie