Język perski

Monika Chwilczyńska-Wawrzyniak Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog Seria: Języki Azji i Afryki językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Akademickie Dialog
Język perski farsi Iran Persja języki indoeuropejskie języki irański iranistyka
językoznawstwo, nauka o literaturze
Języki Azji i Afryki
Język perski farsi Iran Persja języki indoeuropejskie języki irański iranistyka
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Język perski. Część II: język prasowy Monika Chwilczyńska-Wawrzyniak, Kaweh Pur Rahnama, Hedieh Yazdan Panah
0,0
Język perski. ... Monika Chwilczyńska...