Dyskusje o książce Quo vadis

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Prawdopodobnie polski autor, akcja dzieje się około roku 3000, nie ma już na świecie ras, wszyscy ludzie mają jednakowy odcień skóry. Po prostu wymieszali się poprzez mieszane związki, a jeden z głównych bohaterów ma na imię Pet. Pomożecie?
19 godz. temu
Dziesięć pytań do czytelnika
1. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Hrabia Monte Christo 2. Jaki jest Twój ulubiony autor? Aleksander Dumas (ojciec), Agata Christie, Lucy Maud Montgomery, Guillaume Musso 3. Jaki gatunek literacki lubisz najbardziej? Najczęściej zaczytuję się w klasyce, thrillerach i kryminałach 4. Jak często kupujesz/zdobywasz nowe książki? Nie mam określonej częstotliwości, nieraz...
2 lata temu
Drugi raz z tą samą książką
Właśnie bilem się z myślami czy to normalne że korcie mnie by ponownie przeczytać powieści Robert Craisa z cyklu przygody Cole i Picke. Po przeczytania komentarzy zaczynam traktować swoje ulubione książki jak ulubione filmy porostu zacznę do nich wracać wolna chwilą
4 lata temu
Aż płakać się chcę!
 Nędznicy Nędznicy  Katedra Marii Panny w Paryżu Katedra Marii Panny w Paryżu  O psie, który jeździł koleją O psie, który jeździł koleją  Biały Kieł
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Maj 2017 )
A gdzie i w jakiej cenie dorwałaś "Atlas chmur" w tym wydaniu? :) Pytam, bo szukam dla siebie, a wszędzie ceny zwalają z nóg :(
6 lata temu
Bohaterowie książek
1. Jerycho Z Barrons- wiadomo kto czytał nie musi pytać to poprostu Barrons 2. Curran - lew w skórze człowieka , prawdziwy alfa , niebezpieczny, te same cechy co u Barronsa 3. Vladimir lub Bones - obaj wspaniale wykreowani.
7 lata temu
Pokazuje 6 z 15