Zachłysnąć się tobą. Najpiękniejsze wiersze i piosenki

Konstanty Ildefons Gałczyński Wydawnictwo: Prószyński i S-ka poezja
Prószyński i S-ka
literatura polska wiersze piosenki Gałczyński
poezja
literatura polska wiersze piosenki Gałczyński

Przepięknie wydany zbiór twórczości Konstantego Ildefons Gałczyńskiego, który obejmuje wybrane wiersze i piosenki poety. Najstarsze z nich pochodzą z roku 1926, zaś najmłodsze z 1953 roku, czyli roku śmierci poety.

Tom stanowią dwa wcześniej wydane przez to samo wydawnictwo zbiory poezji: „Szarlatanów nikt nie kocha” oraz „Portret muzy”.
Wśród utworów znajdziemy takie...

• Poezja
  • 2020